Zalety urządzeń ogrodowych marki Husqvarna

Prosta obsługa, ciche działanie czy wygodna praca to tylko niektóre zalety produktów marki Husqvarna. Urządzenia do prac w ogrodzie powinny być wybierane według indywidualnych potrzeb. Husqvarna oferuje sprzęt wysokiej jakości do nieskomplikowanych zadań, jak również produkty, które poradzą sobie w bardzo wymagającym terenie. Zastosowanie nowych technologii sprawia, że urządzenia są ciche i coraz bardziej przyjazne środowisku.

Różne trawniki wymagają różnych kosiarek

Kosiarki marki Husqvarna wyrobiły sobie już pozytywną opinię klientów. Maszyny podczas koszenia potrafią dostosować się do zróżnicowanych terenów. W zależności od potrzeb, Husqvarna oferuje kosiarki tradycyjne, pchane, samojezdne, oraz traktorki ogrodowe. Produkty Husqvarny wyróżniają się dobrymi silnikami i funkcjami praktycznymi w zastosowaniu. Wymagający użytkownicy mogą znaleźć modele oparte na wysokim komforcie sterowania, jak również kosiarki z funkcją mulczowania, która pozwala uzyskać dobrą jakościową ściółkę. Husqvarna w swojej ofercie posiada także kosiarki automatyczne, które same będą kosić trawę.

Wykaszarki o szerokim zakresie zastosowań

Wykaszarki, podobnie jak inne produkty marki Husqvarna, charakteryzują się wygodną pracą i wydajnością. Wszystkie modele wyposażone są w wyłączniki powracające do pozycji wyjściowej. Dzięki temu ponowne uruchomienie odbywa się bez żadnych problemów. Regulowane i ergonomiczne uchwyty oraz dobre wyważenie zapewniają komfort pracy, natomiast długi wał umożliwia duży zasięg. Wykaszarki marki Husqvarna wyposażone są w silnik X-TORQ, który redukuje emisję spalin do 75% i przy tym zwiększa wydajność paliwa nawet o 25%. Mogą one służyć jako wszechstronne narzędzie. Sprawdzą się przy drobnym przycinaniu, jak również w pracy na trudnym terenie. Wymiana ostrza jest szybka, łatwa i bezpieczna.

Ciche i bezpieczne dla środowiska urządzenia akumulatorowe

Produkty marki Husqvarna coraz częściej powstają w wersjach zasilanych akumulatorami. Jest to duży krok w stronę ergonomii – akumulatory są wygodne i proste w użyciu, a także zapewniają wysoką wydajność. Jak tłumaczy specjalista firmy Ilex Poznań:

Urządzenia akumulatorowe charakteryzują się łatwą w obsłudze klawiaturą, która ułatwia uruchamianie i wyłączanie sprzętu. Natomiast przycisk SavE pozwala wydłużyć czas jego pracy.

Do zalet maszyn akumulatorowych Husqvarny można zaliczyć także bezobsługowe silniki, oraz niedużą wagę. Poziom hałasu jest niższy nawet o 15dB niż w przypadku urządzeń spalinowych. Ułatwia to pracę w miejscach publicznych. Natomiast brak oparów pozwala na użytkowanie produktów akumulatorowych także w obszarach zamkniętych.

Regulamin korzystania z serwisu