Lampy ogrodowe

Rodzaje lamp ogrodowych. Różne modele i style

Czy wiesz o tym, że oświetlając swój ogród pięknymi lampami, możesz sprawić, że będzie on jeszcze bardziej szczególny niż teraz? Czy zdajesz sobie sprawę z tego, jak bogata jest oferta producentów lamp ogrodowych? Jeśli chcesz, by w Twojej zewnętrznej strefie relaksu było naprawdę szczególnie, przeczytaj nasz artykuł do końca. Sprawdź, jakie są rodzaje i style lamp ogrodowych.

Jakie są rodzaje lamp ogrodowych?

Jeśli planujesz sprawić, by Twój ogród zyskał wyjątkowy charakter, to zanim zdecydujesz się na konkretne oświetlenie, dowiedz się, jakie dokładnie warianty masz do wyboru. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, jak wiele jest lamp ogrodowych, czyli w jak licznych rodzajach występują. Jeśli poznasz swoje możliwości wyboru, najpewniej uda Ci się znaleźć dokładnie takie oświetlenie, które spełni Twoje wszystkie wymagania.

Specjalnie dla Ciebie oraz wszystkich tych osób, które poszukują idealnego oświetlenia do ogrodu, przygotowaliśmy listę wybranych rodzajów lamp zewnętrznych. Wierzymy, że dzięki naszej pomocy uda Ci się znaleźć idealny produkt – zachwycający nie tylko pod względem designu, ale i w pełni praktyczny. Na przykład w sklepie internetowym z oświetleniem lunares.pl spośród lamp ogrodowych masz do wyboru między innymi:

  • girlandy świetlne ogrodowe – wykorzystywane głównie podczas świętowania wybranego wydarzenia, np. ślubu;
  • kinkiety zewnętrzne – gwarantujące lokalne światło padające na ściany domu i części zewnętrzne ogrodu;
  • kule ogrodowe – bardzo nowoczesne; pięknie oświetlające ogrodowe ścieżki;
  • lampy zewnętrzne stojące – np. w postaci wyjątkowych latarenek z witrażem;
  • lampy zewnętrzne wiszące – zapewniające silne światło; montowane do ściany lub bezpośrednio do sufitu;
  • plafony zewnętrzne – najczęściej wykorzystywane do oświetlenia drzwi wejściowych do domu;
  • słupki oświetleniowe – idealne do oświetlenia dróg dojazdowych wokół domu, wjazdu do garażu czy schodów.

W jakich stylach występują lampy ogrodowe?

Jeśli poszukujesz idealnej lampy ogrodowej, to musisz też zdecydować się na konkretny styl takiego oświetlenia. Masz do wyboru wiele możliwości, natomiast największą popularnością cieszą się aktualnie lampy: angielskie, boho, etno, industrialne, retro, rustykalne i vintage. To, na jaki wariant się zdecydujesz, powinno być podyktowane Twoim gustem, ale nie tylko. Oświetlając swój ogród, zadbaj o to, by umieszczone w nim lampy współgrały z całym otoczeniem – czyli nie tylko z roślinami, ale i z domem oraz z wszelkim wyposażeniem znajdującym się w ogrodzie.

Regulamin korzystania z serwisu