Projektowanie Ogrodów Widoki Pracownia

Architekci woj. śląskie

40-514 Katowice, Ceglana 67C

Opis

Architekt krajobrazu Adriana Baryżewska prowadzi pracownię WIDOKI w Katowicach. Właścicielka firmy zajmuje się przede wszystkim projektowaniem przydomowych ogrodów oraz większych powierzchniowo terenów zielonych. Architekt krajobrazu uwzględnia w projektach indywidualne oczekiwania klientów oraz kładzie nacisk na naturalne materiały, otoczenie przyjazne zwierzętom i odpowiednie rośliny. W każdym przypadku Adriana Baryżewska przygotowuje koncepcje ogrodów do wyboru, tworzy wizualizacje projektów i przygotowuje listy zawierające informacje o potrzebnych roślinach i architekturze ogrodowej. Droższe projekty uwzględniają także zalecenia dotyczące pielęgnacji roślin wraz z kalendarzem, a klienci mogą liczyć na udział architekt krajobrazu w zakupach w centrach ogrodniczych i marketach budowlanych.

Adriana Baryżewska zajmuje się także projektowaniem ogrodzeń, altan, pergoli i wiat samochodowych. Na życzenie klientów przygotowuje również:
  • projekty tarasów,
  • projekty balkonów,
  • projekty kompozycji w donicach,
  • projekty kompozycji sezonowych.

Więcej informacji dotyczących usług projektowych, klienci mogą uzyskać telefonicznie albo e-mailowo.

Dodaj opinię

form success Dziękujemy za dodanie opinii o firmie:

Projektowanie Ogrodów Widoki Pracownia

Po weryfikacji, wpis pojawi się w serwisie.

form error Błąd - akcja została wstrzymana

pozostała liczba znaków: 1000

Opinie użytkowników

Jesteś zadowolony z aranżacji lub projektu ogrodu? Meble ogrodowe idealnie pasują? Zostaw po sobie ocenę usługi i pomóż w ten sposób innym internautom znaleźć specjalistę w dziedzinie ogrodnictwa. Sprzęt ogrodniczy spełnia swoje zadanie? Zostaw komentarz. Poznaj usługi firm oraz ofertę z zakresu projektowania i budowy ogrodów, architektury ogrodów czy mebli ogrodowych. Odnajdź usługę dla siebie oraz sprawdź oferty firm z całej Polski!

Dodaj opinię jako pierwszy!

Dodaj opinię