basen

Charakterystyka basenów ogrodowych rozporowych

Kiedy zbliża się lato, coraz więcej czasu spędzamy na dworze. Nie chcemy siedzieć w czterech ścianach, dlatego jeździmy na działkę, robimy z pociechami zamki w piaskownicy albo opalamy się w ogrodzie, leżąc na kocu. Aby odpoczynek był jeszcze przyjemniejszy, a dzieci szczęśliwe – warto zainwestować w ogrodowy basen rozporowy i urządzić tropiki za własnym domem! Rodzinne leniuchowanie połączone z pluskaniem w nagrzanej słońcem wodzie będzie czasem pełnym radości.

 Czym charakteryzują się baseny ogrodowe rozporowe?

Baseny ogrodowe rozporowe charakteryzują się możliwością szybkiego złożenia i rozłożenia w dowolnym miejscu. Nieckę basenu stawiamy na twardym podłożu, następnie pompujemy obręcz i napełniamy gotowy basen wodą. Modele wyposażone w konstrukcję Fest Set pozwalają dopasować wysokość niecki do własnych potrzeb. To szczególnie istotne, kiedy basen ma służyć maluchom – niskie ścianki pozwolą nam cały czas obserwować pociechy. Pamiętaj! Nie zostawiaj ich samych w wodzie. Nad zabawami w basenie zawsze musi czuwać dorosły.

Dzięki prostej konstrukcji w kilkanaście minut poczujemy się jak na wczasach nad jeziorem. Wystarczy przynieść leżaki, wziąć smaczne przekąski i wodę, rozłożyć parasol i można spędzić w ogrodzie cały dzień. Zabawa będzie niezapomniana! Nie tylko dla dzieci, ale i dla dorosłych, którzy również z przyjemnością wejdą do wody w gorący, letni dzień.

Zalety basenów ogrodowych rozporowych

Z posiadaniem basenu w ogrodzie wiąże się wiele korzyści. Do zalet basenów ogrodowych rozporowych bez wątpienia należą:

  • Mobilność – baseny rozporowe można wszędzie ze sobą zabrać,
  • Prostota montażu – są łatwe i szybkie w złożeniu i rozłożeniu,
  • Niewielkie rozmiary – basen po złożeniu bez problemu zmieści się do bagażnika samochodu,
  • Nieduże koszty – baseny rozporowe są tańsze od basenów stelażowych,
  • Wykonanie z najwyższej jakości materiałów – guma z powodzeniem pozwoli cieszyć się basenem przez kilka sezonów. Później musimy liczyć się z koniecznością zakupu nowego produktu.

Baseny rozporowe nie są dużej wielkości, ale na pewno będą dawać wiele radości!

Gdzie kupić baseny ogrodowe?

Oferty basenów ogrodowych znajdziemy m.in. w sklepach z zabawkami, takich jak np. Hurtownia zabawek Jokomisiada pod Krakowem. Szeroki wachlarz artykułów pozwoli znaleźć produkt idealnie odpowiadający naszym oczekiwaniom. Zastanówmy się, jakiej wielkości szukamy i co jest dla nas najważniejsze. Zależy nam na niedrogim basenie, który można przewozić w różne miejsca? Takim, który z łatwością złożymy i rozłożymy? Jeśli tak, basen rozporowy będzie świetnym wyborem!

Regulamin korzystania z serwisu